Закупівля послуг соціального супроводу ТБ-пацієнтам

new

17 лютого 2019

В регіоні налагодили чіткий механізм: від лікування і супроводу хворого до виписки і реінтеграції до життя для вразливих груп населення.

В процесі впровадження механізму НВО організувала робочі зустрічі з керівництвом місцевої обласної державної адміністрації та представниками управлінь фінансів та охорони здоров’я. Результатами переговорів стали узгодження проекту рішення обласної ради про виділення коштів на закупівлю соціальних послуг через комунальний заклад «Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер» Черкаської обласної ради та підписання відповідного договору між НУО та КУ.

Представники НУО зафіксували збільшення кількості мотивованих хворих для лікування на амбулаторному рівні, оскільки безпосередньо до виписки зі стаціонару з ними працюють співробітники організації. Налагоджено чіткий механізм формування прихильності до подальшого лікування і супроводу хворого стадії стаціонару, а також до виписки і подальшого супроводу, як на амбулаторному рівні, так і для реінтеграції до життя.

 “У 2018 році четверо ТБ-пацієнтів вже адаптувалися за допомогою неурядової організації і почали соціальний спосіб життя – влаштувалися на роботу і планують створити сім’ї”, – зазначила Наталія Несват, глава правління БО “Від серця до серця”, регіональний представник “ТB-People Ukraine”.

Організація, яка реалізувала кейс: БО “Від серця до серця”, за підтримки БО “100% життя”.
Результат: 48 492,00 грн з обласного бюджету на закупівлю соціальних послуг.

Матеріал опубліковано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на