Закупівля медико-соціальних послуг для споживачів ін’єкційних наркотиків через програму соціального замовлення

new

14 червня 2018

Ефективним варіантом забезпечення сталості комплексних соціальних послуг є закупівля через програму розв’язання пріоритетних питань з використанням механізму соціального замовлення.

У Сумській області створили прецедент залучення бюджетних коштів на надання медико-соціальних послуг для споживачів ін’єкційних наркотиків через програму соціального замовлення.

Реалізовуючи кейс, провели системний моніторинг та аналіз державних закупівель розпорядниками коштів в сфері охорони здоров’я та соціального захисту, розробили та затвердили цільову програму розв’язання пріоритетних питань з використанням механізму соціального замовлення та провели закупівлю послуг.

Моніторинг закупівель здійснювався через доступ до професійного модулю системи електронних закупівель ProZorro. Це дало можливість зібрати, проаналізувати, систематизувати інформацію щодо ситуації у сфері державних закупівель.

Ця інформація використовувалася під час процесу розробки та узгодження програми, до якого були залучені як представники НУО, так і посадовці обласного рівня. Проект програми пройшов громадські обговорення, був схвалений координаційною радою, а потім затверджений на сесії обласної ради.

Наступним кроком стала закупівля послуг соціального супроводу пацієнтів ЗПТ. яка відбувалася через систему ProZorro. Це дозволило забезпечити максимальну відкритість проведення закупівлі та продемонструвало інноваційний підхід керівництва області та Замовника.

Механізм соціального замовлення та закупівлі послуг через систему ProZorro* відпрацьований і в інших областях України.

Організація, що реалізувала кейс: ГО «Клуб Шанс»

Результат: 118 508 грн виділено на соціальний супровід пацієнтів, які отримують ЗПТ через механізм конкурсу соціального замовлення.

* Посилання на подібні кейси (Рівне, Полтава, Львів).

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на