Забезпечення послуг зменшення шкоди для ВІЛ-позитивних за кошти з місцевих бюджетів

new

19 червня 2019

Розуміючи важливість реалізації Плану переходу в Україні, комунальні заклади беруть на себе відповідальність за розширення якісних послуг для ВІЛ-позитивних осіб, зокрема для ЛВНІ, на регіональному рівні.

У Львівській області залучили бюджетні кошти на послуги зменшення шкоди для ЛВНІ та учасників ЗПТ на базі КЗ ЛОР «Львівський обласний центр громадського здоров’я».

Першочергово НУО проадвокатувала внесення змін до Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2018 – 2020 роки. Це забезпечило надання соціальних послуг ВІЛ-позитивним людям, зокрема послуг зі зменшення шкоди. Визначили розпорядника коштів – комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради “Львівський обласний центр громадського здоров’я”. Провівши успішні переговори з директором комунального закладу, запланували підписання договору про надання комплексних соціальних послуг для ВІЛ-позитивних осіб, включно послуг зі зменшення шкоди для ЛВІН і учасників ЗПТ за рахунок бюджетних коштів. Також оголосили відкриті торги за 5 лотами у системі публічних закупівель ProZorro.

Соціальна послуга передбачає та включає в себе короткотермінове консультування, соціальний супровід/патронаж та послуги зі зменшення шкоди для ЛВНІ і пацієнтів, які отримують ЗПТ. Послуга охоплює психо-соціальні, соціально-медичні та інформаційно-профілактичні напрямки.

Комплексний пакет послуг забезпечить сприятливе середовище для виходу з кризи для людей, які хочуть почати нове життя, надасть їм змогу для отримання високоякісних сервісів та сприятиме активній профілактиці ВІЛ серед уразливої групи.

Організація, яка реалізувала кейс: БО «Мережа ЛЖВ. М. Львів».

Результат: 565 775 грн з обласного бюджету на забезпечення доступу до соціальних послуг на території Львівської області для ВІЛ-інфікованих осіб у 2019 році.

Матеріал опубліковано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на