З 8 по 11 грудня в онлайн-режимі пройшла конференція для надавачів послуг в сфері громадського здоров’я за кошти державного бюджету.

new

11 грудня 2020

Протягом чотирьох днів учасники говорили про планування діяльності з надання послуг з догляду та підтримки, зміни в законодавстві України, залучення бюджетних коштів і надання послуг в сфері ВІЛ в умовах COVID.

“Якщо ми хочемо чогось досягти, ми повинні кожен день робити кроки в цьому напрямку”, – говорить Роман Дрозд.

Кожен день конференції був присвячений окремій темі.

У перший представники Центру громадського здоров’я презентували досягнення за 2020 рік і розповіли про плани на майбутнє.

Другий день був присвячений роботі з органами місцевого самоврядування. Представники БО «Світло надії», БО «Все можливо, БО« 100 відсотків життя. Львів », ГО« Клуб Шанс », БО« 100 відсотків життя. Рівне» поділилися успішними кейсами по роботі з органами місцевого самоврядування з власної практики.

“Ми повинні бути рушійним механізмом і стати партнером для влади, який задає напрямок”, – говорить Дмитро Тигач, керівник БО «100 відсотків життя. Львів”.

На третій день обговорили роботу з тендерною документацією та зміни в ЗУ “Про державні закупівлі”. Експертка Інституту аналітики та адвокації Олена Дмитренко розповіла, як ефективно підготуватися до закупівель на 2021 рік.

Завершальний день складався з декількох основних тем: вартість послуг в сфері громадського здоров’я, зауваження та рекомендації для надавачів послуг. 

Віталій Каранда, директор програм і проектів БО “100 відсотків життя”, і Павло Смирнов, заступник виконавчого директора МБФ “Альянс громадського здоров’я” розповіли про нові можливості в сфері ВІЛ за кошти Глобального Фонду на 2021-2023 роки, а саме про нові програми, особливості участі в конкурсі та удосконалення правової грамотності ключових груп.

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на