В Одесі пройшла літня Школа бюджетної адвокації

new

21 серпня 2018

Все більше організацій і співтовариств обирають ШБА як кращий формат тренінгу з бюджетної адвокації.

13 – 16 серпня в сонячній Одесі провели Школу бюджетної адвокації для спільноти ув’язнених та звільнених. Організаторами виступили МФ «Відродження», БО «Мережа 100% життя», БО «Світло надії», ГО «Інститут аналітики та адвокації», СОГО «Клуб «Шанс» та ГО «FreeZone».

«Адвокація це один з інструментів, який дає можливість створити стійкість фінансування послуг в місцях позбавлення волі за рахунок бюджетних коштів. Тому ми вчимося у експертів ШБА як правильно забезпечувати стабільність фінансування цих послуг», – зазначив Олексій Сорокін, учасник ШБА.

Протягом чотирьох днів понад 25 учасників Школи бюджетної адвокації вивчали формування пріоритетів політики, особливості адвокаційних та медіакампанія, моніторинг бюджетних коштів. Також представники спільноти засуджених та ув’язнених ознайомилися з основними інструментами інформаційного дизайну і аналітики.

«Основними перешкодами соціальної адаптації людей, які звільнилися з місць позбавлення волі, є неготовність суспільства, існуюча стигма і дискримінація по відношенню до цих людей. Одне з наших досягнень в цій сфері – працевлаштування людей, які знаходяться в місцях позбавлення волі в якості соціальних працівників в проекті неурядових організацій. Ці люди самостійно заробляють, створюють собі матеріальні блага для нормального перебування в місцях позбавлення волі. Також ці люди отримують професію, спеціальність і саморозвиток», – розповів Олексій Загребельний, виконавчий директор СТОВ« Клуб «Шанс», провідний експерт ШБА.

У заключний день учасники випробували отримані знання на практиці, створивши плани своїх перших адвокаційних кампаній.

«Цей тренінг для мене дуже важливий, тому що тут знаходяться люди, які давним-давно займаються адвокацією. У них є корисні навички і нові інструменти, які допоможуть нам в майбутньому. Те, чого я не знаю, я можу тут отримати – це однозначно », – підкреслила Інна Негода, учасниця ШБА.

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на