Українські активісти презентували свої досягнення на Європейській конференції зі СНІДу в Швейцарії

new

13 листопада 2019

З 6 по 9 листопада 2019 року у місті Базель пройшла XVII Європейська конференція зі СНІДу (European AIDS Conference), яку традиційно організувала Європейська клінічна спільнота зі СНІДу (EACS).

На конференцію з’їхалися більше 3000 лікарів, вчених, активістів, представників міжнародних асоціацій та спілок, щоб обговорити останні наукові досягнення та розробки в галузі лікування і профілактики ВІЛ-інфекції, а також перспективи їх впровадження в повсякденну клінічну практику.

У цьому році на конференції було представлено рекордну кількість кейсів: 744 абстракти, 39 клінічних кейсів, понад 120 міжнародних спікерів.

Окремі сесії конференції були присвячені питанням досягнення цілей 90-90-90, Fast-track cities, залучення спільнот, боротьбі зі стигмою та дискримінацією, підходам до програм профілактики.

Українські активісти гідно представили результати роботи країни в сфері ВІЛ: реалізація проекту Food for Life, презентація з питань ВІЛ та міграції, найбільш ефективні модальності тестування, досвід реалізації Плану переходу від донорського до бюджетного фінансування заходів протидії ВІЛ.

Організаторам вдалося підготувати не тільки цікаву наукову програму, а й інноваційний простір, де учасники могли поділитися досвідом з іншими вченими і колегами-клініцистами.

Довідка: Європейська конференція зі СНІДу проводиться кожні два роки. Вона була заснована в 1991 році і в даний час очолюється проф. Юргеном Рокстрох з Німеччини (президент) і д-р Санджай Бхагані з Великобританії (віце-президент).

Ірина Домненко

Стаття підготовлена в рамках проекту за фінансової підтримки МФ Відродження 

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на