У Міжнародний день боротьби зі СНІДом було проведено третій вебінар для країн регіону СЄЦА

new

04 грудня 2020

Учасники зустрічі обговорили існуючу практику фінансування послуг через національні страхові агентства.

Основними завданнями було презентувати існуючий досвід різних країн і розглянути перспективи застосування механізму.

Про існуючий світовий досвід більш детально розповіла Тріін Хабіхт з Барселонського офісу ВООЗ. Вона зробила акцент на загальному охопленні послугами охорони здоров’я для всього населення. А також звернула увагу, що державам потрібно вкладати більше коштів в фінансування медицини.

Спікери з Національної програми по контролю за туберкульозом і Національної Компанії медичного страхування Молдови, і Національного центру контролю захворювань і громадського здоров’я Грузії презентували досвід своїх країн. Вони відзначили, що помітний прогрес в переході до державного фінансування послуг в сфері ВІЛ, однак, залишається ще чимало роботи. Представники країн розповіли про плани та перспективи на наступний рік.

Роман Дрозд розповів про деталі впровадження моделі фінансування послуг через національні страхові агентства на прикладі України. Він пояснив як адаптувати модель під контекст кожної країни.

Всі виступи в рамках вебінару показали, що в країнах регіону СЄЦА триває активна робота по боротьбі з епідемією ВІЛ і ТБ.

“Наша зустріч стала ще одним камінчиком у системі стійкості надання послуг для ключових груп населення” – каже Тетяна Перепелиця.

 

Вебінари  організовані Інститутом аналітики і адвокації в рамках регіонального проекту «Стійкість сервісів для ключових груп у регіоні СЄЦА», що реалізується консорціумом організацій з країн регіону СЄЦА під керівництвом МБФ “Альянс громадського здоров’я” у партнерстві з БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ”, ОЮО “Центрально-Азійська Ассоціація Людей, які Живуть з ВІЛ” і Євразійською мережею здоров’я ключових груп за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією (aka #Sos_project); і за підтримки Європейської коаліції по боротьбі з туберкульозом в рамках проекту TB-REP 2.0, який фінансує Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією (ГФ) і реалізує Центр PAS в якості Основного реципієнта.

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на