У Киргизстані провели Школу бюджетної адвокації

new

11 липня 2018

Практики та кейси українських експертів у сфері бюджетної адвокації широко застосовуються в країнах Східної Європи і Центральної Азії.

У Бішкеку (Киргизстан) 2-5 липня за підтримки міжнародного фонду СОРОС-Киргизстан провели Школу бюджетної адвокації, організаторами якої виступили БО «Світло надії» та ГО «Інститут аналітики та адвокації». Більше 20 представників неурядових організацій Киргизстану спільно з українськими експертами розробили адвокаційні плани, які будуть реалізовувати на місцевому рівні.

«Команда тренерів – професіонали високого класу, які не тільки розробляють нові політики, підходи, механізми по роботі в сфері бюджетної адвокації, а й успішно впроваджують їх не тільки в Україні, але і в країнах партнерів. Так, наприклад, програми з замісної терапії отримали підтримку уряду Киргизької Республіки. Програми моніторингу, реалізації програм, ефективності розподілу і витрачання коштів в галузі суспільної охорони здоров’я не мають собі рівних не тільки в ближньому, а й в далекому зарубіжжі», – зазначила Батма Естебесова, учасниця Школи бюджетної адвокації.

Варто відзначити, що це друга Школа бюджетної адвокації, яка проводиться в Киргизстані. Спільно з експертами учасники проаналізували позитивні і негативні результати минулорічних адвокаційних ініціатив. Також представникам неурядових організацій дали можливість не тільки почути про нові інструменти впливу і методики, але і прослухати повторно зацікавили лекції для того, щоб нові адвокаційні плани реалізувалися більш ефективно і успішно.

«Ми хочемо, щоб всі учасники Школи бюджетної адвокації були більш ефективними в своїй роботі в сфері бюджетної адвокації. Це найголовніше. А ще ми хочемо отримати ще 20 експертів нашої спільноти бюджетних адвокатів, які вирішують соціально важливі проблеми у всьому світі», – зазначив Максим Демченко, експерт Школи бюджетної адвокації, виконавчий директор БО «Світло надії».

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на