У Києві пройшла Школа бюджетної адвокації для ТБ спільноти

new

16 липня 2018

Представники ТБ спільноти з 11 областей України вивчили нові дієві інструменти та практики в сфері бюджетної адвокації.

10-13 липня в Києві провели тренінг «Посилення потенціалу ТБ спільноти в Україні. Школа бюджетної адвокації »для спільноти людей, які перенесли туберкульоз. Тренінг проводили БО «Світло надії», ГО «Інститут аналітики та адвокації» за підтримки МФ «Відродження» та БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Протягом 4 днів кращі тренера в сфері бюджетної адвокації навчали представників ТБ спільноти роботі з бюджетним календарем і аналітичними документами, моніторингу бюджетного процесу, а також графічного дизайну тощо.

«Для того щоб впливати на прийняття рішень органами місцевої чи державної влади, необхідно знати специфіку бюджетного процесу, щоб розуміти коли і за допомогою яких інструментів найкраще впровадитися в бюджетний процес. Розуміння бюджетного процесу також впливає на моніторинг бюджетів, які дають нам можливість знати, як плануються витрати, в яких напрямках і обсягах», – зазначила експерт ШБА, керівник напрямку публічних закупівель ГО «Інститут аналітики та адвокації » Поліна Колганова.

Група провідних експертів ШБА акцентувала особливу увагу на ознайомленні учасників з концепцією соціальної підзвітності, яка передбачає участь у всіх етапах прийняття рішень про бюджетне фінансування: в розробці політик, бюджетуванні, відстеження виділення бюджетів та їх використання, а також у моніторингу якості наданих послуг.

«Завдяки тим інструментам і практикам, які ми отримали в Школі бюджетної адвокації, завдяки тим експертам, які приїжджали до нас, у нашій організації« Від серця до серця »є дуже багато позитивних результатів. На сьогоднішній день ми отримали більше 2 млн грн від місцевого і регіонального бюджетів на впровадження соціальних послуг в Черкаській області», – розповіла засновник благодійної організації« Від серця до серця », учасниця ШБА Наталія Несват.

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на