У Дніпропетровській області відбувся візит технічної підтримки

new

20 серпня 2019

Захід пройшов задля забезпечення стійкості послуг в сфері ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в рамках плану переходу 20-50-80.

Для українських неурядових організацій, які надають послуги у сфері громадського здоров’я, вже не є новиною, що Україна взяла відповідальність за боротьбу з епідеміями ВІЛ/СНІДу і туберкульозу та активно реалізує план переходу від донорського до бюджетного фінансування. Цей процес передбачає закупівлі послуг через електронну систему Prozorro. Перші з них уже відбулися, і НУО-переможці починають працювати за підписаними договорами. 15 серпня 2019 року у Кривому Розі відбувся візит технічної допомоги, у якому взяли участь 10 організацій, що працюють у сфері зменшення шкоди, догляду та підтримки людей, які живуть з ВІЛ,  у Дніпропетровській області.


Учасники візиту обговорювали питання покращення комунікації між головними надавачами послуг та субпідрядниками, ведення бази даних “Сайрекс”, питання пов’язані з моніторингом і оцінкою та фінансові питання щодо реалізації діяльності.
Під час заходу кожен учасник мав змогу поставити питання, що є важливими для НУО, та отримати відповідь від представників Центру громадського здоров’я МОЗ України, експертів Стратегічної групи та БО “100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ”.

“Участь у таких візитах полегшує для НУО перехід від однієї фінансової моделі до іншої та сприяє наданню клієнтам якісних та сталих послуг. Такі візити є корисними, бо учасники мають можливість обговорити свою взаємодію один з одним за участі професійних експертів та представників ЦГЗ” – зазначив Роман Дрозд, експерт Стратегічної робочої групи з питань забезпечення стійкості послуг в сфері ВІЛ-інфекції / СНІДу та туберкульозу в рамках переходу на державне фінансування.

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на