У Києві пройшла ще одна Школа бюджетної адвокації

new

09 липня 2018

Міжнародні співтовариства все частіше обирають ШБА в якості кращого формату проведення тренінгів з бюджетної адвокації.

5 – 8 липня в Києві провели Школу бюджетної адвокації на тему «Вплив МСМ на державну і місцеву політику в сфері протидії ВІЛ».

Тренінг проводився Національним Ресурсним центром для ЧСЧ в рамках проекту «Інформування, забезпечення здоров’я і розвитку ЧСЧ/ЛГБТ», який реалізує ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» спільно з БО «Світло надії», ГО «Інститут аналітики та адвокації» та за фінансової підтримки БО «Мережа 100% життя» і МФ «Відродження».

«Сьогодні, в умовах формування громадянського суспільства, вкрай важливо залучати людей і самому брати участь в житті цього суспільства. Не маючи можливості розуміти механізми вирішення проблем, ми їх не вирішимо ніколи. Тому для мене вкрай важливо брати участь в таких тренінгах як Школа бюджетної адвокації», – підкреслив Іван Терещук, учасник ШБА.

Учасники тренінгу ознайомилися з особливостями бюджетного процесу та моніторингу, інструментами візуалізації, а також методиками ефективних адвокаційних та медійних кампаній. Експерти ШБА поділилися кращими практиками з бюджетної адвокації та ефективної комунікації з органами державної влади.

«Якщо ми хочемо зміни місцевих політик в сторону наших цільових груп, з людьми потрібно вести переговори, озвучувати проблеми і найголовніше – показувати можливі шляхи вирішення цих проблем, готових рецептів рішень», – зазначив Сергій Жук, експерт ШБА, керівник відділу політики і комунікації БО «Світло надії».

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на