Роботу по стійкості послуг в сфері ВІЛ для регіону СЄЦА обговорили на координаційній зустрічі партнерів SoS project

new

22 вересня 2020

17 вересня відбулася координаційна робоча зустріч партнерів SoS project. Метою оналайн-зустрічі було обговорення діяльності за проектом в нових обставинах, пов’язаних з COVID-19 в регіоні і світі і планування подальшої діяльності.

На початку зустрічі Максим Демченко зазначив: “Для подальшої реалізації проекту необхідно побудувати стратегію роботи так, щоб ситуація з ВІЛ і збільшення державного фінансування на цю сферу залишалося в пріоритеті навіть в ситуації з COVID у всіх країнах проекту”.

Роман Дрозда акцентував увагу на:

⇒  збільшенні внутрішнього фінансування сфери ВІЛ,

⇒  доопрацюванні нормативної бази і політик по країнам,

⇒  об’єднанні кращих практик на онлайн-платформах,

⇒  регламентування пакети послуг та забезпеченні надання послуг на рівні країн,

⇒  проведенні навчальних заходів в сфері бюджетної адвокації.

Консультанти спільно з експертами представили короткий огляд ситуації в країнах проекту за двома напрямками: результати роботи та подальші пріоритети роботи.

Також команда ШБА розповіла про проведення дослідження “Виявлений ​​і потенційний вплив пандемії коронавирусной хвороби COVID-19 на стійкість фінансування і реалізації програм, пов’язаних з ВІЛ в країнах ВЕЦА”, яке покаже, як ситуація з COVID вплинула на ВІЛ і чи були виконані зобов’язання щодо фінансування сфери.

На завершення зустрічі учасники виділили напрямки, за якими планують продовжувати роботу в країнах для побудови механізмів сталого фінансування ВІЛ-сервісів за бюджетні кошти.

Стаття опублікована в рамках регіонального проекту «Стійкість сервісів для ключових груп в регіоні СЄЦА», що реалізується консорціумом організацій з країн регіону СЄЦА під керівництвом МБФ «Альянс громадського здоров’я» у партнерстві з БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», ОЮЛ «Центрально-Азійська Асоціація людей, що живуть з ВІЛ» та Євразійською мережею здоров’я ключових груп за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на