Практику участі в закупівлях послуг обговорили на вебінарі для представників НУО Киргизстану

new

11 грудня 2020

На зустрічі, яка відбулася 4 грудня, говорили про те, як підготувати організації до складнощів і ризиків при участі в закупівлях, розглянули інструменти вирішення проблемних моментів.

Спікер команди Інституту аналітики та адвокації Олена Дмитренко презентувала досвід України щодо формування системи фінансування з державного бюджету. Вона розповіла про плюси і мінуси централізованої системи закупівель за бюджетні кошти. А також поділилася способами вирішення труднощів.

“В Україні відбулася зміна мислення НПО, вони стали вважати себе повноцінними гравцями на ринку”, – зазначив Юрій Нестуля.

Друга частина вебінару пройшла в форматі відкритого діалогу, де учасники обговорили побудову системи фінансування медико-соціальних послуг в сфері ВІЛ і його особливості в Киргизькій Республіці, а також способи ефективної взаємодії з місцевою владою.

 Вебінар організований Інститутом аналітики та адвокації в рамках регіонального проекту «Стійкість сервісів для ключових груп в регіоні СЄЦА», що реалізується консорціумом організацій з країн регіону СЄЦА під керівництвом МБФ «Альянс громадського здоров’я» у партнерстві з БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», ОЮЛ «Центрально- Азіатська Асоціація людей, що живуть з ВІЛ »та Євразійської мережею здоров’я ключових груп за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на