Останні досягнення в області досліджень по ВІЛ-інфекції були представлені на 23-й Міжнародній конференції зі СНІДу

new

14 липня 2020

Представники з 180 країн взяли участь у конференції «AIDS 2020: Virtual» – першої повністю віртуальної Міжнародної конференції зі СНІДу, яка пройшла з 6 по 10 липня.

В рамках програми AIDS 2020: Virtual було проведено понад 600 сесій і заходів, на яких були представлені нові розробки та ідеї щодо найбільш актуальних питань протидії ВІЛ, включаючи вплив COVID-19.

Основні питання, які обговорювалися на конференції, в першу чергу стосувалися новітніх результатів дослідження по лікуванню і профілактиці ВІЛ-інфекції. Також важливу роль відвели питанню подвійної загрози від ВІЛ і COVID-19. У зв’язку з цим учасники ділилися підходами до переформатування надання послуг ключовим групам, перехід на дистанційні форми, а також відзначали, що кращі з нововведень в сервісах повинні бути збережені і після перемоги над пандемією COVID-19.

Особливо хотілося б відзначити сесію “Адвокація, заснована на великих даних, в 2020 і далі: Інструменти і тактика для громадянського суспільства, щоб визначити і домогтися значних змін у протидії ВІЛ”. На ній основна увага була приділена навичкам і інструментам аналізу даних, які активісти можуть використовувати в адвокаційних кампаніях, а також загальним перешкодам на шляху використання даних громадянським суспільством, в тому числі відсутні або неякісні дані або відсутність доступу до даних. Онлайн-інструменти для аналізу даних і побудови на їх основі аргументації для адвокації можуть значно посилити спільноти на шляху до досягнення позитивних змін в країнах і регіонах.

Окрема сесія була присвячена питанню Цілей сталого розвитку (ЦСР) і загального охоплення послугами охорони здоров’я (UHC) – як боротьба з епідемією корелюється з Цілями сталого розвитку і UHC і як підходи UHC можуть сприяти боротьбі з ВІЛ.

Досвід України також був представлений на конференції учасниками від БО “100 відсотків життя”, МБФ “Альянс громадського здоров’я”, Центру громадського здоров’я  та інших організацій і представників спільнот, які впроваджують програми протидії ВІЛ в Україні.

На заключній сесії конференції Антон Позняк представив Адиба Камарулзамана,  як нового президента Міжнародного товариства по СНІДу.

 

 

 

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на