Експерти Школи бюджетної адвокації здійснили робочий візит до Республіки Таджикистан

new

20 березня 2020

Ряд консультаційних зустрічей пройшли в Душанбе 11-13 березня в рамках регіонального проекту «Стійкість послуг для ключових груп населення в регіоні Східної Європи і Центральної Азії» (Sos_project).

Основною метою візиту стало посилення партнерства і координації державного і цивільного сектора Республіки Таджикистан для забезпечення стійкості послуг в сфері ВІЛ.

Протягом трьох днів учасники провели ряд зустрічей на рівні Міністерства охорони здоров’я і соціального захисту населення Республіки Таджикистан, Республіканського центру профілактики та боротьби з ВІЛ / СНІД, Агентства соціального захисту населення в Міністерстві охорони здоров’я і соціального захисту.

В рамках проведених зустрічей:

♦   обговорили питання нормативного закріплення забезпечення стійкості послуг в сфері ВІЛ за бюджетні гроші;

♦   вивчили досвід реалізації Державного соціального замовлення в Республіці Таджикистан;

♦   провели тренінг для представників НУО Республіки Таджикистан з питань бюджетної адвокацією і соціального контрактування.

«У ВІЛ-сервісі Таджикистану працюють НУО з достатнім потенціалом для того, щоб впровадити вже працюючий на рівні країни механізм соціального контрактування (Державне соціальне замовлення) для надання послуг у сфері ВІЛ. Особливо хочеться відзначити ГО «СПИН Плюс», експерти якої працюють над стандартизацією послуг для ЛЖВ, методологією розрахунку і тарифікацією », – зазначає Роман Дрозд.

Експерти ШБА висловили готовність надалі приєднатися до доопрацювання цих документів для прискорення процесів впровадження Державного соціального замовлення в сфері надання послуг ЛЖВ.

Стаття підготовлена в рамках проекту « Стійкість сервісів для ключових груп в регіоні СЄЦА» ( # SoS_project )

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на