Чим запам’ятається 2020 рік для Школи Бюджетної Адвокації?

new

30 грудня 2020

Незважаючи на те, що 2020 рік був непростим для всіх, Школа Бюджетної Адвокації продовжувала рухатися в заданому напрямку, підлаштовуючись під зміни, які внесла пандемія в наше життя.
Давайте подивимося, що було зроблено.

1.Проведено близько 130 консультацій для представників НУО та державних органів у регіоні ВЕЦА

2.Проведено 4 вебінари в партнерстві з проектом TB REP 2.0, на яких розглянули механізми фінансування, нормативне регулювання, фінансування через національні страхові агентства та оцінку якості послуг в сфері ВІЛ і ТБ.

3.Проведено 5 навчальних вебінарів для представників НУО Казахстану, Киргизстану, Грузії. На них говорили про партнерство НПО та органів влади, пріоритезацію послуг ВІЛ і практиці участі НУО в закупівлях.

4.Проведено дослідження впливу пандемії COVID-19 на стійкість фінансування і реалізації програм ВІЛ в країнах ВЕЦА.

5.Запущено дослідження механізмів державних закупівель у 2020 році для забезпечення закупівлі послуг з ВІЛ після закінчення переходу від фінансування ГФ, проведено 24 фокус-групові зустрічі в рамках цього дослідження.

6.Запущена розробка комунікаційної платформи за планом переходу в країнах ВЕЦА transitionplan.online

7.Країнам ВЕЦА надана технічна допомога в доопрацюванні документів, аналізі вартості послуг і формуванні тарифів і стандартів, розробці пояснювальних матеріалів для НУО, описі можливих моделей переходу та співробітництво з органами влади.

8.Проведена 3-денна ШБА для 50 учасників “Посилення потенціалу представниць жіночих організацій України по реалізації бюджетної адвокації” за підтримки Українського жіночого фонду та МФ “Відродження”

9.Проведена онлайн-ШБА “Посилення потенціалу організації БО” TBpeopleUkraine “по реалізації бюджетної адвокації” для 23 учасників за підтримки БО “100 відсотків життя”

Ми дякуємо всім партнерам, які допомагали нам разом продовжувати йти до забезпечення стійкості послуг з ВІЛ та ТБ в умовах переходу, і продовжуємо будувати плани на 2021 рік.

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на