У Києві провели Школу бюджетної адвокації з паліативної допомоги

new

05 липня 2018

 Комплекс ефективних тренінгів у форматі Школи бюджетної адвокації універсальний, його можна застосувати в будь-якій галузі.

      

З 23 по 27 червня в Києві провели Школу бюджетної адвокації в сфері паліативної допомоги на замовлення Міжнародного фонду «Відродження». Організаторами виступили БО «Світло надії» та ГО «Інститут аналітики та адвокації». У тренінгу взяли участь 25 представників регіональних НУО, що працюють у сфері паліативної допомоги.

Паліативна допомога – це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів і їх сімей, які зіштовхнулися з проблемами, пов’язаними з небезпечним для життя захворюванням, шляхом запобігання та полегшення страждань за рахунок раннього виявлення, ретельної оцінки та лікування болю та інших фізичних симптомів, а також надання психосоціальної і духовної підтримки.

 

«Школа – це місце, де ми прагнемо чогось навчитися. Ми хочемо дізнатися про те, що таке бюджет, як він може використовуватися в теорії і на практиці, щоб він відстоювався правильно, підзвітно і ефективно. Ми прагнемо до того, щоб в кожній країні паліативна допомога була доступна кожному, незалежно від віку, статі, місця проживання та віросповідання. Саме тому ми вибрали тренінг у форматі Школи бюджетної адвокації», – розповіла Вікторія Тимошевська, директор Програмної ініціативи «Громадянське здоров’я “МФ «Відродження».

 

Кращі експерти України в сфері бюджетної адвокації продемонстрували успішні кейси і практики, розповіли, як правильно використовувати інструментарій для досягнення потрібних цілей, а також показали нові методики для ефективних адвокаційних кампаній.

 

«Наші підходи є універсальними і не прив’язані до певної діяльності, тому, ті практики, які напрацьовані нашими фахівцями, можна використовувати в будь-яких сферах, щоб стати успішними», – підкреслив Юрій Нестуля, експерт Школи бюджетної адвокації, засновник ГО «Інститут аналітики та адвокації».

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на