У Полтаві провели Школу бюджетної адвокації для представниць БО «Позитивні жінки»

new

27 квітня 2018

На замовлення благодійних організацій «Позитивні жінки», «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та міжнародного фонду «Відродження» з 24 по 27 квітня експерти Школи бюджетної адвокації провели 4-денний тренінг «Школа бюджетної адвокації. Посилення потенціалу спільноти ВІЛ-позитивних жінок» для регіональних представниць БО «Позитивні жінки».

Учасниці ознайомилися з кращими кейсами експертів Школи бюджетної адвокації, дізналися про основні принципи та механізми бюджетної адвокації та способах участі представників НУО в процесі розробки нормативних документів і державної політики.
Окрему увагу присвятили інструментам моніторингу бюджетів в сфері охорони здоров’я, створенню аналітичних документів і візуалізації даних.

«Ідея школи бюджетної адвокації з’явилася у великої групи експертів, які одного разу подумали про те, що, можливо, комусь буде дуже корисно зібрати всі напрацювання в сфері адвокації та роботи з бюджетом в одному місці. ШБА є консолідуючим ресурсним центром в країнах східної Європи і Центральної Азії. Саме тут зібрані кращі практики, кейси, методи і підходи різних фахівців з різних країн, для того щоб в подальшому інші організації, використовуючи апробований алгоритм дій, домагалися позитивних результатів на місцевому рівні», – розповів голова Наглядової ради ГО «Інститут аналітики та адвокації», експерт ШБА Юрій Нестуля.

В рамках тренінгу учасники відвідали Кризовий центр для жінок, «Навчально-виробничий центр» БО «Світло надії», а також зустрілися з представниками органів місцевого самоврядування. Експерти ШБА презентували програми роботи з жінками, які постраждали від домашнього насильства.

Протягом 4-денного тренінгу учасниці отримали комплекс знань про створення та успішне впровадження адвокаційних кампаній. Цей досвід учасниці планують використовувати в адвокаційних кампаніях, просуваючи розвиток, мобілізацію і підтримку спільноти жінок, що живуть з ВІЛ.

«На сьогоднішній день я не знаю кращих експертів в Україні, крім тих, які створили Школу бюджетної адвокації. Тому, я впевнена, що всі завдання, які ми запланували, будуть повністю виконані. Оскільки я маю позитивний досвід роботи з експертами ШБА, зокрема БО «Світло надії», мені дуже приємно, що саме механізм бюджетної адвокації ми використовуємо з метою підняття потреб жінок, що живуть з ВІЛ, на пріоритетний рівень. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб впровадити ці речі в реальність. Це може служити хорошим прикладом для інших спільнот, які готові проводити адвокаційні кампанії для виділення коштів для країн Східної Європи, Азії та в усьому світі», – розповіла глава правління БО «Позитивні жінки» Олена Стрижак.

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на