Про Школу бюджетної адвокації

«Школа бюджетної адвокації» - це ресурсний центр, основними завданнями якого є підвищення організаційного, адвокаційного і аналітичного потенціалу інститутів громадянського суспільства, які працюють у сферах громадського здоров’я і бюджетної адвокації в країнах регіону Східної Європи та Центральної Азії.

Місія та цінності
ШБА:

Місія ШБА – розвивати адвокаційних потенціал неурядових організацій, які працюють в сфері цивільного здоров’я в Україні та за кордоном.
Наші цілі: створення комплексно наповненого бренду, що містить активно-функціонуючий веб-сайт, офіційний паблік, торгову марку і т.д.; поширення інформації про можливості і успішні проекти Школи бюджетної адвокації; надання послуг на замовлення для недержавних організацій з питань бюджетної адвокації.

Напрями
діяльності:

Програма школи бюджетної адвокації направлена на підвищення знань слухачів у таких сферах: формування політики, планування та бюджетний процес, контроль за розподілом ресурсів, аналітична робота, медіакампанії та моделі та підходи до адвокаційної діяльності.

Команда

person

Юрій Ромашко

person

Максим Демченко

person

Юрій Нестуля

person

Ірина Домненко

person

Аліна Кузьменко

Партнери

Open Society Foundations

Open Society Foundations працюють над створенням енергійних та толерантних суспільств, уряди яких підзвітні і відкриті для участі всіх людей.

Міжнародний фонд "Відродження"

Міжнародний фонд «Відродження» – одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations).

БО "Мережа "100 відсотків життя"

Мережа “100 відсотків життя” створена і працює для ВІЛ-позитивних людей, а також пацієнтів з туберкульозом, гепатитами та представників ключових груп ризику.

ГО "Інститут аналітики та адвокації"

Інститут аналітики та адвокації (ІАА) — аналітичний центр, створений у 2013 році задля розвитку громадянського суспільства в Україні. Організація зосереджує власну діяльність у трьох напрямках: відкритість та прозорість; розвиток незалежних медіа; впровадження ІТ у публічний сектор.

БО "Світло надії"

БО “Світло надії” надає широкий спектр соціальних послуг та створює умови для сталого функціонування систем громадського здоров’я на рівні кращих міжнародних практик.

ГА "Initiativa Pozitiva"

Громадська асоціація «Позитивна Ініціатива» офіційно зареєстрована в жовтні 2011 року. Це організація пацієнтів та їх членів родини, що живуть з ВІЛ, яка здійснює свою діяльність на всій території Республіки Молдова.

ГО "Клуб "Шанс"

Клуб “Шанс” – неурядова організація, яка з 2006 року здійснює свою діяльність на території Сумської області. Основні сфери діяльності: громадське здоров’я, соціальний захист, представництво інтересів і захист прав уразливих груп.

Transparency International Ukraine

Transparency International – антикорупційна організація, заснована 1993 року в Берліні. Transparency International присутня більш ніж у 100 країнах світу. Українське відділення Transparency International виросло з неурядової організації, зареєстрованої у 1999 році в м. Кіровоград (Кропивницький).

DoZorro

Моніторинговий портал DoZorro – це платформа, де кожен учасник системи (постачальник, замовник, контролюючий орган, громадянин) може дати зворотній зв’язок державному замовнику чи постачальнику, обговорити та оцінити умови конкретної закупівлі та багато іншого.

ProZorro

Портал prozorro.gov.ua є відкритим ресурсом, який пропонує доступ до всієї інформації з центральної бази даних про електронні тендерні торги, що були оголошені з 31 липня 2016 року.

Наші клієнти

Фонд «Сорос-Киргизстан»

Фонд «Сорос-Киргизстан» -міжнародний неурядовий приватний фонд. Фонд є частиною міжнародної мережі Фондів Відкритого суспільства, куди входять національні фонди Сороса в 31 країні світу і два регіональних фонду, що охоплюють своєю діяльністю ще 27 країн.

БО "Пацієнти України"

БО “Пацієнти України” – це благодійна організація. ЇЇ мета – забезпечити всіх пацієнтів України ефективним лікуванням, об’єднуючи активістів для впливу на державні закони та політику.

TB people Ukraine

TBpeople – глобальна мережа людей, які перенесли туберкульоз. Вона була створена в червні 2016 року і об’єднала активістів спільноти з країн Східної Європи та Центральної Азії.

БО "Позитивні жінки"

“Позитивні жінки” – національна благодійна організація, яка об’єднує жінок, які живуть з ВІЛ, та жінок, яких торкнулася ця проблема, з 14 регіонів України.

БО "FREE ZONE"

БО “FREE ZONE” – благодійна організація, створена з метою сталого розвитку та життєздатності спільноти ув’язнених і звільнених до захисту своїх прав, забезпечення умов для ресоціалізації колишніх в’язнів, профілактики та лікування соціально небезпечних хвороб.

ГО «Альянс.Глобал»

«АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» – це група активних ініціативних молодих людей, які вбачають місію організації у досягненні гідного рівня життя ЛГБТ в Україні, сприянні соціальній справедливості, яка б гарантувала відсутність дискримінації та стигматизації за ознакою сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності.

Асоціація "ЛІГА"

Асоциація «ЛІГА» – перша неурядова офіційно зареєстрована ЛГБТ-організація в Україні.

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на