26 листопада і 17 грудня відбулися два вебінари для представників НУО Грузії

new

21 грудня 2020

На заходах обговорили пріоритизацію послуг в сфері ВІЛ та нову модель фінансування в Грузії.

На тематичних сесіях першого вебінару розглядали місце охорони здоров’я в світовому політичному контексті, вплив пандемії на послуги в сфері ВІЛ, а також виклики і перспективи для НУО Грузії на цьому фоні.

“Обговорення та інтеракція важливі для того, щоб ми могли робити висновки. Зрозуміти, що було зроблена успішно, а де ще потрібно допрацювати, щоб бути більш ефективними” – акцентувала Марі Чохелі, представниця OSGF.

Представники НУО Грузії поділилися досвідом відстоювання пріоритетів ключових груп населення. 

“Потрібно позиціонувати себе як складову систему. Все, що поза системою, буде дуже важко фінансувати і просувати” – відмітив Георгій Соселія.

 Метою другого вебінара було презентувати зміни в моделі фінансування послуг в сфері ВІЛ. Нова модель має на увазі оплату по результатам роботи.

“Наша мета – зсув від менталітету, який був заснований на вкладах, а не на результатах. Фінансування має засновуватися не на вкладах в бюджет, а на реальних  результатах” – говорить Акакій Зоідзе, консультант NCDC.

Також Давід Субеліані представив результати оцінки інституційного потенціалу постачальників послуг зменшення шкоди при переході до моделі фінансування на основі підходу RBF.

Учасники провели живу дискусію про виклики, з якими стикається НУО при переході на нову модель і шляхи їх вирішення, поділилися досвідом інших країн.

Вебінар організований Інститутом аналітики та адвокації в рамках регіонального проекту «Стійкість сервісів для ключових груп в регіоні СЄЦА», що реалізується консорціумом організацій з країн регіону СЄЦА під керівництвом МБФ «Альянс громадського здоров’я» у партнерстві з БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», ОЮЛ «Центрально- Азіатська Асоціація людей, що живуть з ВІЛ »та Євразійської мережею здоров’я ключових груп за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на