23 грудня в онлайн форматі відбулася Щорічна зустріч партнерів #SOS_project

new

24 грудня 2020

Метою зустрічі було представити результати роботи в рамках проекту за 2020 рік і обговорити подальшу роботу.

Сергій Филипович розповів про загальний прогрес в роботі по забезпеченню стійкості сервісів для ключових груп в регіоні СЄЦА.

Партнери поділилися успіхами в своїх напрямках роботи: розширення доступу до препаратів, роботи з ключовими групами населення, Fast track cities, поліпшення законодавства з прав людини.

Максим Демченко презентував результати роботи в напрямку бюджетної адвокації. Розповів про цілі і завдання, які стояли перед Інститутом аналітики та адвокації, про досягнуті успіхи і про плани на майбутнє.

“Так, 2020 рік був складним, але він дозволив нам побачити, як спрацювали інвестиції в адвокації та стійкості, як працюють системи, як зусилля по встановленню пріоритетів для влади змогли принести результати” – говорить Максим.

Країни показали помітний прогрес і реалізували багато ініціатив, проте ще багато роботи попереду. Крім роботи над запланованими напрямками будуть впроваджуватися нові, такі як відповідь на COVID-19.

Партнери проекту в ході дискусії висловили своє бачення розвитку проекту в майбутньому.

 

Зустріч організована в рамках регіонального проекту «Стійкість сервісів для ключових груп в регіоні СЄЦА», що реалізується консорціумом організацій з країн регіону СЄЦА під керівництвом МБФ «Альянс громадського здоров’я» у партнерстві з БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», ОЮЛ «Центрально- Азіатська Асоціація людей, що живуть з ВІЛ »та Євразійської мережею здоров’я ключових груп за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

 

Заповніть анкету

на надання консалтингових послуг Школи бюджетної адвокації

Дякую!

Ви підписалися на новини ШБА

Дякую!

Ми опрацюємо Ваше звернення найближчим часом

Заповніть дані

Реєстрація на